טימבר פריים ישראל
טימבר פריים ישראל בגוגל פלוס טימבר פריים ישראל ביוטיוב טימבר פריים ישראל בפייסבוק תפריט

בניית צימרים

כיום רוב הצימרים הקיימים בישראל נבנים או משולבים בחומרי בנייה מעץ.ריבוי מבנים אלו בעיקר באזור צפון הארץ, יצר תחרות קשה בין מקומות הארחה השונים, המחפשים כל הזמן דרכים לייחד את עצמם אל מול המתחרים שלהם. בניית שלדים במחברי עץ, מוסיפה מימד נוסף וייחודי אל תחום בניית הצימרים בישראל, תוך מתן פתרונות עיצוביים רחבים יותר, בשילוב של בנייה יציבה ועמידה לאורך שנים ארוכות, בתוספת אחריות ארוכת שנים על שלד המבנה.

מאחר ואורך חיי חומר גלם עץ המוחזק בתנאים אידיאלים הינו נצחי ביחס לחיי אדם. בשילוב מחברי עץ וחומרי גלם האיכותיים ביותר בעולם {מרבית שלדי העץ בנויים מעץ דאגלס פייר}. אנו מבטיחים ללקוח חווית בנייה איכותית,מהנה, עם אחריות לשנים ארוכות.

כל מבנה שאותו אנו מתכננים, מתורגם למודל מחשב תלת מימד, הממחיש ללקוח כל פרט מהגדול לקטן במבנה הצימר. לאחר אישור סופי של הלקוח, מודל זה משמש אותנו בתהליך הייצור, להשגת רמת דיוק גבוהה בבניית כל מחבר וחיבור קורה.

בטימבר פריים ישראל אנחנו חושבים קדימה לשנים הבאות, ומודעים לאחריות הגדולה במתן אחריות ארוכת טווח. ולכן מעבר למאמצים להטמעת שיטת בנייה זאת, אנו מקיימים קורסי בנייה בטימבר פריים  

העוזרת לנו להכשיר את הדור הנוכחי והבא של אנשי מקצוע בתחום זה. ככל שיותר אנשי מקצוע יכירו ויילמדו את עקרונות הבנייה הנכונה בטימבר פריים, נוכל להטמיע את איכות ואחריות הבנייה הייחודית הזאת בפרוייקטים ברחבי הארץ כולה.