טימבר פריים ישראל
טימבר פריים ישראל בגוגל פלוס טימבר פריים ישראל ביוטיוב טימבר פריים ישראל בפייסבוק תפריט

קורס נגרות

המונח נגרות כולל בתוכו תחומים רבים, לעומת הנגרות המודרנית המשלבת חומרי גלם וכלים בטכנולוגיות מתקדמות, טימבר פריים הינה טכניקה הנשענת על אותם עקרונות ווריאציות של כלים כבר כמה מאות שנים. מיומנויות הבנייה שאותם רכשו אנשי המקצוע בעבר, עדיין רלוונטית כיום.

קורס בנייה טימבר פריים משלב בתוכו עבודה מעשית עם כלים ידניים מסורתיים, וכן כלים חשמליים. מעבר ליצירת מחברי עץ, הקורס לוקח את המשתתפים עמוק לתוך היער, כיצד הסביבה משפיעה על כל עץ ועץ,מעצבת ומחזקת אותו או לחלופין הורגת אותו, וההשפעות הרלוונטיות בשימוש בתהליך הבנייה.

טימבר פריים מייצרת מימד נוסף של הבנה בתוך עולם הנגרות, בכך שהבנת חומר הגלם הינה קריטית בתהליך הבנייה, ומהווה פרמטר חשוב ביותר באמינות המבנה לאורך שנים. תהליך יצירת המחברים מהווה מימד נוסף בקורס, שבו אנו מדגישים את המיומנות של הבנת כל מחבר, תוך ירידה לרזולוציה במבנה תא  העץ, המשפיעים של תהליך בחירת המחברים ואופן היישום שלהם.

בקורס נגרות בתחום הטימבר פריים, יצירת כל מחבר היא טכניקה תאורטית ומעשית כאחד ברמת החשיבות שלה. לעומת בניית רהיטים, מטבחים, מבנים קונבציונלים בעץ ועוד. על איש המקצוע בשיטת הבנייה טימבר פריים מוטלת האחריות לפתח אוריניטציה כללית והבנה תאורטית ומעשית בתחום ההנדסה, שיקול דעת אינסטנקטיבי אינו על הפרק. עניין זה בא לידי ביטוי הן בשלב התכנון,שלב הבנייה ושלב ההקמה של כל מבנה שלד בטכניקת הבנייה טימבר פריים. 

דבר נוסף המייחד את קורס נגרות בסגנון הבנייה טימבר פריים הינו השילוב של כלים ידניים וחשמליים בתהליך העבודה. רוב התחומים בעולם הנגרות מכריחים את איש המקצוע להתמקצע בסגנון אחד של כלי עבודה:

בקורס הבנייה טימבר פריים אנו עושים שימוש בכלי עבודה מכל תחומי הנגרות,ובכך מפתחים מיומנות טכנית גבוהה יותר לאורך זמן. קורס טימבר פריים משלב עולם של בניית מבנים, עם דיוק של יצירת רהיטים. בשילוב של תכנון מתקדם על עקרונות גיאומטריה פשוטה. תוך חיבור מתמשך אל תוך עקרונות הטבע והסביבה.