טימבר פריים ישראל
טימבר פריים ישראל בגוגל פלוס טימבר פריים ישראל ביוטיוב טימבר פריים ישראל בפייסבוק תפריט

אודות טימבר פריים ישראל

חברת טימבר פריים ישראל  הוקמה ב-2011, כרעיון שיתוף פעולה של כמה אנשי מקצוע הבאים מתחום הבנייה. החברה היא שילוב בין אנשי מקצוע בתחום העיצוב והתכנון, לנגרים ברמות הגבוהות ביותר, אנשי ידע הנדסי והבנה עמוקה בתחום חומרי העץ החל מתהליך גדילת העץ ועד עיבודו הסופי כחומר הבנייה.
הבנת חומר הגלם, הינה המפתח לתכנון נכון של כל מבנה, ובכך שמירה על סטנדרטים קונסטרוקטיביים ואסטטיים גבוהים לאורך שנים, ובכך מאפשרת החברה אחריות לאורך שנים ארוכות על כל מבנה.

יתרונות הבנייה של טימבר פריים

אורך החיים של עץ המוחזק בתנאים אידאליים, הוא נצחי במונחיי אורך החיים של אדם, שלא כדוגמת מתכת, ועל כן עצם העובדה שבשיטת הטימבר פריים לא נעשה שימוש בברגים ומסמרים, אורך חיי המבנה ארוכים מאוד, כאשר עד היום אפשר למצוא מבנים אשר קיימים מעל ל 1000 שנה.

אחד מהיתרונות  הבולטים של בנייה בעץ היא ההיבט האקולוגי הבא לידי ביטוי בהשקעת אנרגיה במעבר מחומר הגלם לחומר הבנייה. לצורך העניין כמות האנרגיה המושקעת מחומר הגלם לחומר הבנייה לטון עץ היא: J103 *2.7 , בטון – J103 * 700, ברזל- J103 *3000.

נתון זה, בשילוב הגלובליזציה הכלכלית אשר בה אנו חיים,  כאשר מחירי העץ בישראל משתווים למחירי השוק  ברוב חלקי העולם לרבות צפון אמריקה ואירופה. כאשר סוגים רבים של עצים, קשים או רכים נמצאים כיום במאות מחסני העץ בישראל ומאפשרים בנייה נכונה, ומגוונת יותר של תחום הבנייה בעץ.

שיטת מחברי העץ כוללת מחברים שונים ומגוונים, אשר יודעים לתת חוזק הנדסי עצום לכל שלד במקרה של רעידות אדמה, רוחות עוצמתיות וכן הלאה. תחזוק המבנה הינו נמוך, מאחר והשלד פנימי ואינו חשוף לתנאים חיצוניים, ובכך ניתן להנות מתחושה חמימה של בית עץ, הצורכת תדירות תחזוק כשל בית מבטון.

עץ הינו חומר מבודד הרבה יותר ממתכת או בטון, ומאחר שבשיטת הטימבר פריים השלד נבנה מקורות עץ גושני, והעובדה שהעץ לא מאבד את תכונותיו בחום, עמידות השלד במקרה של שריפה גבוהה בהרבה משלד אשר נבנה מברזל.

 

הצוות של טימבר פריים ישראל

שחר אוהב ציון

שחר אוהב ציון

שחר בונה בעץ כבר מזה 13 שנים, כאשר את רוב הידע בבנייה הקונבנציונלית רכש בצפון קליפורניה שם בנה מבנים מעץ, פרגולות ודקים. השבלוניות של הבנייה הקונבנציונלית בעץ הובילו אותו לפנות לתחום הבנייה של הטימבר פריים, אותו למד בקנדה. שחר מלווה כל לקוח, מהשלב הראשוני של שרטוט המבנה והמחשה ע"י תוכנת מחשב, ועד לשלבי הגימור הסופיים.

לישי לברון

לישי לברון

לישי מתמחה בנגרות פנים ובניית קונסטרוקציות בתוך סדנת העבודה. ובכך משלים מכלול כולל של נגרות אשר יוצא מסדנת העבודה שלנו. לישי נוטל חלק בכל פרוייקט משלב הרעיונות, דרך ביצוע ועד שלב ההקמה הסופי. רהיטים,דלתות, ומטבחים הם חלק ממכלול היצירות שלו באיכות וגימור מהגבוהות בתחום.